за нас

Тијанџин Cathay Пацифик челик копродукции, Ltd зафаќа чувствувате географска положба и удобен транспорт. Ние сме најголемиот агент на Тијанџин Tiantie Zhaer челик Производство копродукции, Ltd, и имаат освоено чест на шампион продажба за многу години!

Од основањето на компанијата во 2008 година, нашата компанија е фокусирана на производи завртки со навој од челик и сродни градежни производи. На производи на пазарот се: FT Бар, неговите додатоци: ореви, чинии, спојки, спирала барови, компјутер влакно жици и сидра, метални и пластични цевки, итн

Нашата компанија секогаш се однесува на квалитетот на производот како спас на компанијата, се придржува до строги, ефикасен и иновативен концепт да им служи на клиенти, и ние сме подготвени да соработуваат со нови и стари клиенти дома и во странство за да им обезбеди на клиентите со подобар квалитет на услугата и квалитетот производи.

1

Постигнувањето на КП челик е резултат на напорна работа, посветеност, и етички пристап на целиот тим.

Да се ​​почитуваат интегритетот на менаџментот и прв клиент концепт, ние ќе продолжи да обезбедува високо квалитетни производи на клиенти со добра услуга.

Им посакуваме топло добредојде вид истраги и посета од целиот свет за взаемна корист и светла иднина!

Печати
sder